• info@natanzfestival.ir

  • Call Us:(021) ۶۶۷۰۷۲۸۹

  • Time:ساعت تماس: 10.00-17.00

Blog

This is subtitle...

پخش گسترده کلیپهای معرفی ویژگیهای گردشگری نطنز از روز یکشنبه شنبه۲۸ خرداد آغاز می شود

اطلاعیه ؛
به گزارش روابط عمومی جشنواره به نقل از قائم مقائم و مدیر اجرایی ((محمد رشیدی))دومین همایش و جشنواره ملی طبیعت گردی ،طب سنتی و گیاهان دارویی نطنز ،از مدتها قبل زمینه های ساخت مستندات تصویری و همچنین کلیپهای جذاب برای معرفی ویژگیها؛ فرهنگ و آداب و رسوم نقاط مختلف شهرستان نطنز در دستور کار دبیرخانه دائمی این رویداد قرار گرفت .

 


بر این اساس همکاری نزدیک و خوبی با هنرمندان و صاحب نظران این امور شروع و نتیجه آن تاکنون تهیه و تولید بیش از ۳۰کلیپ  ۱ الی ۲ دقیقه ای از آثار تاریخی - فرهنگ و جاذبه های طبیعت گردی و گردشگری شهرستان نطنزو همچنین موضوعات مرتبط با این رویداد ملی شده است .
 با اعلام آمادگی بخش گسترده ای از دوستداران منطقه و حامیان عرصه های مختلف و کمک همه عزیزان و مردم شهرستان خصوصا جوانان در سطح وسیع ،این آثار هنری میهمان فضاهای مجازی خواهند بود و در مرحله بعد ، با توجه به انجام هماهنگیهای لازم از سوی نماینده محترم شهرستان  پخش آنها از شبکه های سراسری  رسانه ملی صورت خواهد گرفته که میتواند نقش بسزائی در جهت معرفی ظرفیتهای این منطقه تاریخی باشد. رشیدی خاطر نشان کرد ؛:حمایتهای مردم فهیم این منطقهو نقش خیرین بدون شک نقش به سزائی در انجام این پروژه داشته و خواهد داشت .
علاقه مندان میتوانند نظرات و پیشنهادات خود را به ادمین کانال جشنواره ملی نطنز اعلام فرمایند .